Amos Oficyna Wydawnicza

Regulamin zamówień Księgarni Wysyłkowej AMOS

1. Ceny książek i czasopism podanych w ofercie Księgarni odnoszą się wyłącznie do dostaw realizowanych na terenie naszego kraju. W przypadku wysyłki za granicę prosimy o kontakt z Oficyną Wydawniczą AMOS.

2. Książki wybrane i opłacone przez Klienta dostarczane są listem poleconym, lub paczką, na koszt Księgarni.

3. Przy zakupach dwóch i więcej książek Klient otrzymuje bonifikatę w wysokości po 2 zł od każdego egzemplarza. Powyższe bonifikaty należy uwzględnić przy dokonywaniu zapłaty za zamówiony towar.

4. Przy zamówieniach należy podać dokładny adres pod jaki skierowana ma być przesyłka, a w przypadku życzenia otrzymania faktury - dokładnego adresu na jaki ma być wystawiony ten dokument, łącznie z numerem NIP Kupującego.

5. Wysyłka zamówionych i opłaconych wydawnictw odbywa się w ciągu 3 dni od otrzymania należności za kupowany towar.

6. W przypadku dostawy egzemplarza, w którym Klient stwierdził wady techniczne, ma on prawo do reklamacji w ciągu 10 dni.

7. Wpłaty za zamówione wydawnictwa dokonane po wycofaniu tytułu z oferty Księgarni nie zobowiązują już sprzedawcy do realizacji zamówienia. W takiej sytuacji Księgarnia może zaproponować inne wydawnictwa w równoważnej cenie, albo dokona zwrotu wpłaconej kwoty, co może być obciążone kosztami przesyłki pieniędzy.

8. Księgarnia respektuje przepisy ustawy o ochronie niektórych praw konsumenckich z marca 2000 roku, w tym określające warunki rezygnacji z zakupionego towaru.

9. Księgarnia zastrzega sobie prawo dołączania do wysyłanych towarów prospektów, informatorów i innych materiałów promocyjnych, związanych ze swoją ofertą towarów proponowanych do sprzedaży.

10. Dane osobowe podane przy składaniu zamówienia podlegają ustawowej ochronie.


Dane teleadresowe księgarni:

Księgarnia Wysyłkowa AMOS
ul. Broniewskiego 8A
01-785 Warszawa

tel/fax. 22 663-87-52

e-mail: biuro@amos.waw.pl

Dla każdego kupującego - prezent niespodzianka!